fbpx
Teslimat – İade – İptal Süreçleri

TESLİMAT – İADE – İPTAL SÜREÇLERİ

Eniyineresi.com tarafından sağlanan hizmetleri kullanan kullanıcılar bu şartları kabul eder.Hizmetlerimizi kayıt altına alarak veya kullandığınızda, aşağıdaki Hizmet Koşullarını okuduğunuzu ve tam olarak anlayışınızı kabul ettiğinizi ve aşağıda belirtilen Hizmet Şartları’nı okumamış kullanıcılar için herhangi bir şekilde başka bir Panel’in zarar görmesinden sorumlu tutulmayacağını kabul etmiş olursunuz.

  1. Ödeme yapıldıktan sonra geri ödeme yapılmaz. 
  2. Para yatırma işlemi tamamlandıktan sonra geri çekmenin bir yolu yoktur. 
  3. Bir ödemeyi tamamladığınızda, herhangi bir nedenle bir itiraz veya herhangi bir nedenle ters ibraz yapmayacağınızı kabul edersiniz.
  4. Bir depozito sonrasında tarafımıza itiraz ederseniz veya bize karşı geri ödeme yaparsanız, gelecekteki tüm siparişleri feshetme, sitemizden izin alma hakkımızı saklı tutarız
  5. en iyi neresi’ nde satın alınan paketler, satın alındıktan sonra iade edilemez veya iptal edilemez. 
  6. Sistem üzerinde aktifleşme süreci 24-72 Saat arasındadır.
  7. Her siparişi girmeden önce onayladığınızdan emin olun.
  8. Yetkisiz veya çalınmış kredi kartlarını kullanma gibi hileli etkinlikler hesabınızın feshedilmesine neden olacaktır. İstisna yoktur. Lütfen aynı sayfa için aynı anda birden fazla sunucu kullanmayınız.
  9. Gelen Güncellemelerde ki yaşanacak sistem sorunlarında beklemekten başka bir çözüm yoktur. İade yapılmaz 

Son güncellenme tarihi: 01.10.2019 Eposta: merhaba@eniyineresi.com

Fiyatlandırma Planını Değiştirin

Değiştirmeden önce Fiyatlandırma Planlarının ayrıntılarını kontrol etmemi öneririz. Buraya TıklayınUSD12090 günİlan Başına Ödeme0 Genelde & 0Öne Çıkan İşletmelerUSD9045 günİlan Başına Ödeme0 Genelde & 0Öne Çıkan İşletmelerUSD0.0030 günİlan Başına Ödeme0 Genelde & 0Öne Çıkan İşletmeler